Zanedbaný sex

…když jsem přemýšlel nad děním v zastupitelstvu a již po několikáté hledal odpověď proč jsou vztahy mezi našimi zastupitely špatné a jejich projevy tak zbytečně nenávistné, ozvala se v radiu písnička Jožo Ráže se slovy „za vším hledej jedinou věc, zanedbaný sex“.

Je to sice odvážné tvrzení, ale pravdivý základ tam určitě najdeme.

Vzhledem k tomu že se blíží 1. máj, tak by jsme se nad touto pravdou měli více zamyslet. Když člověk zanedbává sex, musí se tato nevybitá energie někde projevit. Je to zákon o zachování hmoty. Tato nevybitá energie se pak například projevuje v exhibičních projevech, které se neustále opakují s neztenčenou intenzitou. Kdyby se někteří kolegové zastupitelé raději více věnovali svým přítelkyním,manželkám či milenkám, nemuselo by to vypadat na našem zastupitelstvu tak špatně. Vážení kolegové, kolegyně vyzývám Vás tímto, buďte struční,věcní a v pozdní večery se nezabývejte politikou. Věnujte se bohulibější činnosti, jakou je například sex.

Pozitivní výsledky se určitě dostaví. Tak z politických seancí  k 1. máji rovnou za svými partnerkami či partnery.

Nakonec citát lékaře a psychologa Sigmunda Freuda ,,LIDSKÝ ŽIVOT SE TOČÍ POUZE KOLEM SEXUALITY. NA TOM SE NIC NEZMĚNILO A NEZMĚNÍ.“

Josef Belanik ČSSD